iSteady M6 Kit

Hohem iSteady M6 Kit with AI Magnetic Tracking Part

PHM-035

  • Magnetické výplňové světlo se senzorem AI vision: Díky odnímatelnému senzoru s technologií AI můžete snadno přepínat mezi přední a zadní kamerou a dosáhnout flexibilního „Follow You“. Kromě toho můžete svou kreativitu rozzářit různým osvětlením, Studeným světlem, Teplým světlem a světlem RGB podle vlastního výběru, abyste zvýraznili detaily a dodali snímkům dynamiku.

  • Záběry z ultraširokého úhlu : Přepnutí do režimu snímání z ultraširokého úhlu čtyřnásobným stisknutím multifunkční spouště je ideální pro zachycení nerušeného výhledu.

  • Stabilizace iSteady 7.0: Umožňuje uživatelům pořizovat snímky v pohybu a bez chvění, které ohromí.

  • Volný úhel pohybu: Otáčení v úhlu 335° a širší prostor mezi osami zajišťují plynulý pohyb ze všech perspektiv, a to i v extrémně nízkém úhlu.

  • 360° nekonečné otáčení záběru: Stačí třikrát za sebou stisknout tlačítko M, abyste aktivovali režim Inception, který otáčí fotoaparát smartphonu o 360° donekonečna a vytváří působivé snímky.

  • Displej OLED: Pohodlně zkontrolujte různé parametry gimbalu, stav Bluetooth, úroveň nabití baterie, režim gimbalu atd.

  • Nosnost až 400 g: Čtyři porty 1/4″-20 UNC umožňují přidat více příslušenství. uvolněte kreativní potenciál svého iSteady M6.

iSteady M6 je profesionální tříosý stabilizátor pro chytré telefony ideální pro vlogery, tvůrce živých přenosů, dovolenkáře a filmaře, kteří chtějí vytvářet plynulý a stabilní obsah.

Je vybaven magnetickým výplňovým světlem integrovaným se snímačem AI vision, který nabízí sledování obličeje a objektů ve dne i v noci.

Její vylepšená tříosá konstrukce nabízí volný pohyb ze všech úhlů. Její 360° plynulé otáčení, systém proti otřesům iSteady 7.0 a mnoho dalšího vám navíc umožní pořizovat úžasné a působivé záběry i při samostatném natáčení.

Magnetické světlo
Integrováno s AI
Senzor vidění

3 typy barev světla

Posviťte si lépe díky nastavitelnému jasu a teplotě barev. Získejte jasné výsledky při všech typech záběrů i ve tmě.

Sledování zadní kamerou je možné

Díky odnímatelnému snímači s umělou inteligencí můžete snadno přepínat mezi předním a zadním fotoaparátem a dosáhnout tak flexibilního sledování bez ohledu na to, zda jste otočeni čelem k displeji telefonu nebo směrem od něj.

Sledování AI ve všech mobilních aplikacích

Díky vestavěnému snímači vidění s umělou inteligencí lze sledování s umělou inteligencí povolit ve všech mobilních aplikacích včetně nativní aplikace fotoaparátu a aplikací pro krásu, a to i v případě, že aplikace exkluzivní pro gimbal není připojena k zařízení gimbal.

Magnetické výplňové světlo s různým jasem

Různé osvětlení pro váš různorodý styl natáčení: Studené světlo, teplé světlo a světlo RGB, které si můžete zvolit, abyste zvýraznili detaily a dodali záběrům dynamiku.
Barevná teplota: 2700K – 6500K
Vytvářejte fantastické efekty bez gelových filtrů

Odemkněte kreativní možnosti

3 typy barev světla

Posviťte si lépe díky nastavitelnému jasu a teplotě barev. Získejte jasné výsledky při všech typech záběrů i ve tmě.

Oboustranné zapnutí

Snadné pořizování záběrů z ultraširokého úhlu

Gimbal lze zapnout bez ohledu na to, zda se telefon nachází před nebo za rolovacím motorem.

Magnetické výplňové světlo s různým jasem

Různé osvětlení pro váš různorodý styl natáčení: Studené světlo, teplé světlo a světlo RGB, které si můžete zvolit, abyste zvýraznili detaily a dodali záběrům dynamiku.
Barevná teplota: 2700K – 6500K
Vytvářejte fantastické efekty bez gelových filtrů

Otáčení v úhlu 335°

Profesionální gimbal s rotací náklonu 335° a širším prostorem mezi osami nabízí plynulé pohyby ze všech perspektiv, a to i v extrémně nízkých úhlech, což vám umožní snadno natáčet filmové trháky.

Široké možnosti využití

Uživatelsky přívětivé pro každého

Nezávislý kameraman

Snadná samostatná filmová tvorba

Live-Streamer

Váš následovník NO.1 v živém vysílání

Tvůrce obsahu sociálních médií

Všestranný nástroj pro tvorbu obsahu, který zvýší vaši produktivitu

Cestovatel a rekreant

Užijte si volný pohyb, který diváka pohltí ze všech úhlů.

Fitness nadšenec

Nahrávání bez použití rukou při zachycení rychle se pohybujícího objektu.

Milovník extrémních sportů

Zachyťte plynulou tvorbu v pohybu s filmovou stabilizací.

Využijte iSteady M6 na maximum

 

Rozšiřte svou kreativitu

Fotografování Inception bez aplikace. Stačí třikrát za sebou stisknout tlačítko M, abyste aktivovali režim Inception, a uvidíte 360° nekonečné panorámování, které otáčí fotoaparát telefonu o 360° neomezeně. Žádný nádherný okamžik tak nezůstane opomenut.

*Kromě režimu Inception jsou k dispozici všestranné pracovní režimy včetně PF, PTF, POV, L a S (sportovní režim), které vašim záběrům dodají více pizzy.

Přehled pracovního stavu

Displej OLED zobrazuje téměř všechny stavy gimbalu a můžete na něm pohodlně kontrolovat různé parametry gimbalu, stav Bluetooth, úroveň nabití baterie, režim gimbalu atd.

Nosnost až 400 g

3 výkonné motory podporující užitečné zatížení až 400 g zajistí, že váš smartphone zůstane tam, kde má být.

Čtyři porty 1/4″-20 UNC umožňují přidat více příslušenství a uvolnit tak kreativní potenciál zařízení iSteady M6.

Nabíjení telefonu

Výdrž baterie 18 h | 2600 mAh

Podporuje reverzní nabíjení a baterie vydrží až 18 hodin nepřetržitého používání. Svůj chytrý telefon můžete nabíjet přes výstupní port na gimbalu i během nahrávání videa, aniž byste se museli obávat vybití baterie.

Kontrola na dosah

Multifunkční spoušť

Spoušť umožňuje provádět několik základních funkcí, včetně zapnutí režimu Sport nebo All Lock, opětovného vycentrování gimbalu a přepnutí do režimu ultraširokoúhlého snímání.

Vše s ovládacím kolečkem

Podporuje otáčení osy natáčení, ovládání zaostření, nastavení studeného/teplého světla a RGB světla pomocí univerzálního ovládacího kolečka.

Tlačítka pro pohyb A-B

Tlačítka pro A-B pohyb umožňují provádět časosběrné snímání pohybu bez nutnosti použití aplikace/bluetooth. Připravte se během okamžiku na natáčení časosběrného videa s pohybem.

PŘIBLIŽTE SE
PODÍVEJTE SE NA TO
DRSNÝ CHLAPÍK

Specifikace

Obecné

Hmotnost: 551 g

Barva: černá

Kompatibilita s mobilním telefonem: 58 mm~98 mm (šířka)

Úhel pohybu:
Pan: 360° Infinite Rotation   
Roll: 335° 
Tilt: 335°

Obsah balení

Baterie

Kapacita (mAh): 2600

Pracovní napětí: 7,4 V

Provozní čas (hodiny): až 18 hodin

Nabíjecí čas: 3 hodiny